Stickme.lv rudens konkurss noslēdzies sekmīgi

8. Novembris 2011 - 17:16

Padarīts Darbiņš

 

 

Nu jau ziema nāk straujiem soļiem. Saules kļūt aizvien mazāk un gaiss paliek aizvien aukstāks . Bet mūsu stickme.lv sunītis priecājas – bērni viņu ir silti saģērbuši ! Konkurss noslēdzies !

 

Mūsu valsts svētkus gaidot pateicamies visiem bērniem , kuri atsūtīja ļoti rūpīgi darinātus sunīša apģērbus un pat veselus komplektus ! Bija gan zīmēti , gan modelēti, gan netradicionālās tehnikās veidoti ietērpi un vēlējumi - lai tikai mazais sunītis nesalst!

 

Aktīvas šoreiz bija gan pirmskolas/bērnudārzi , kas atsūtīja vairāku bērnu grupiņu darbus , gan arī individuāli dalībnieki ar atsūtītajiem sunīša apģērbiem.Visi darbiņi neapšaubāmi bija jauki , bet tomēr , kā jau konkursā , ir jānosauc uzvarētāji .

 

Par izteiksmīgāko un veiksmīgāko darbiņu autoriem , izvēloties no visiem konkursa dalībniekiem, šoreiz Stickme.lv darbīgā komanda atzina :

  • Vidrižu Pirmskolas bērnu iesūtītos darbiņus : grupiņa “Mārītes' – darbiņu autori Sintija, Emīlija, Patrīcija, Ričards, Ilmārs, Rainers un Rainers , Mārcis, Elizabete, Regnārs un grupiņa “Taurenīši” - darbiņu autori Dāvis, Alise, Elizabete, Ričards, Undīne, Līva, Elīna, Laura, Lilita, Magdalēna , Roberts, Jānis, Mārtiņš, Samanta.

  • Rīgas meiteņu : Kristiānas (5 gadi) un Karīnas Lindas (2.klase) - jaukos un izdomas bagātos sunīša apģērbu komplektus.

 

Sirsnīgi sveicam visus uzvarētājus !

 

Ar Vidrižu Bērnu dārzu sazināsimies un , ņemot vērā lielo bērnu aktivitāti , brauksim ciemos ar Lielo Gardumu Lādi un pārsteiguma balvām , bet Rīgas meitenēm balvas - uzlīmju komplektus “Uz bērnudārzu” vai “Uz skolu”- kopā ar pārsteigumiem un mūsu sveicieniem nosūtīsim pa pastu.

 

 

Lai Jums bērni veicas arī citos konkursos !

Jūsu stickme.lv

www.stickme.lv

Konkursa telefons 25926355

Autors - Dāvis no Vidrižiem

Komentāri

patika sunit sunisi

Greetings I discovered your site by oversight when i was hunting hurray down this acne issue, I must say your site is truly useful I additionally love the outline, its astonishing!.
cdfmfarwr

patika sunit sunisi

Pievienot jaunu komentāru