Mazais sunītis Džeta decembra sniegputeņa dienā ar stickme.lv komandas dalībniekiem viesojās Vidrižu bērnu dārzā, pie sevišķi čaklajiem Taurenīšu un Mārīšu grupiņu bērniem. Sagaidīšana tiešām bija tik silta un jauka, ka mazais sunītis pat apjuka no bērnu mīļo roku pieskāriena.

Sunītis kopā ar palīgiem bērniem atveda augļus un saldumus, bet bērni tam dāvāja savus jaunos darbiņus - ar sunīšiem, protams! Jo gandrīz visiem klātesošajiem mājās izrādās ir sunīši - lieli un mazi, kā paši bērni stāstīja, vienam puisim pat divi !!!!

StickMe.lv aicina piedalīties konkursā “Zīlītes prieks Ziemassvētkos”

 

Tuvojoties ziemas saulgriežiem un pārsteigumu laikam, uzņēmums StickMe.lv rīko jaunu konkursu bērniem, kur iespējams apgūt jaunas tehnikas un saņemt balvas.

 

Padarīts Darbiņš

 

 

Nu jau ziema nāk straujiem soļiem. Saules kļūt aizvien mazāk un gaiss paliek aizvien aukstāks . Bet mūsu stickme.lv sunītis priecājas – bērni viņu ir silti saģērbuši ! Konkurss noslēdzies !

 

Mūsu valsts svētkus gaidot pateicamies visiem bērniem , kuri atsūtīja ļoti rūpīgi darinātus sunīša apģērbus un pat veselus komplektus ! Bija gan zīmēti , gan modelēti, gan netradicionālās tehnikās veidoti ietērpi un vēlējumi - lai tikai mazais sunītis nesalst!

 

StickMe.lv rīko jaunu konkursu bērniem  (lidz 1.Novembrim)  

 

Sākoties drēgnajam rudens laikam, uzņēmums „StickMe.lv” atklāj jaunu konkursu bērniem, kur būs iespējas laimēt interesantas balvas un satikt „StickMe.lv” sunīti.

Konkursa mērķis ir, lai bērni parāda savu izdomu un izveido apģērbu „StickMe.lv” logo atainotajam sunītim, lai aukstais laiks to nenobiedētu.

Manas vasaras piedzīvojums

Stickme.lvCalis.lv

Stickme.lv sadarbībā ar Cālis.lv
2011.gada vasara

Liels paldies visiem bērniem par vasaras brīvdienās pacietīgi gatavotajiem un mums atsūtītajiem tiešām labajiem darbiņiem! Jaukāko un rūpīgāko darbu pirmais trijnieks – sveicam uzvarētājus!!!!!

Vasaras brīvlaiks ierasti ir aktīvākais laiks bērniem. Laiks, kad aktīvākie veido jaunas idejas, sapņo par jauniem mērķiem un plāno nākamos rudens darbus.

StickMe.lv, sadarbojoties ar portālu Cālis.lv, aicina bērnus zīmēt savu vasaras stāstu un veidot jaunus piegludināmo uzlīmju zīmējumus gan sev, gan citiem. Stickme.lv izsludinātais konkurss domāts bērniem un jauniešiem, kas savu talantu grib atainot ne tikai uz papīra, bet arī uz sava un draugu apģērba, precēm vai apaviem.

Iepazīstieties ponijs Petra - suga Šetlandes ponijs. Lai apskatītu bildes palielinājumā, klikšķiniet uz tām.

Iepazīstieties - Jeta, šķirne Krievu Tojs. Lai apskatītu bildes palielinājumā, klikšķiniet uz tām.