Mazais sunītis siltumā Vidrižos !

9. Decembris 2011 - 14:31

Mazais sunītis Džeta decembra sniegputeņa dienā ar stickme.lv komandas dalībniekiem viesojās Vidrižu bērnu dārzā, pie sevišķi čaklajiem Taurenīšu un Mārīšu grupiņu bērniem. Sagaidīšana tiešām bija tik silta un jauka, ka mazais sunītis pat apjuka no bērnu mīļo roku pieskāriena.

Sunītis kopā ar palīgiem bērniem atveda augļus un saldumus, bet bērni tam dāvāja savus jaunos darbiņus - ar sunīšiem, protams! Jo gandrīz visiem klātesošajiem mājās izrādās ir sunīši - lieli un mazi, kā paši bērni stāstīja, vienam puisim pat divi !!!!

Kā savām acīm pārliecinājās stickme.lv komanda, Vidrižos bērni tiešām zinātkāri, ļoti latviski savā domāšanā un jautājumos - tā mūsu Latvijas nākotne!! Un kas gan teica, ka demogrāfiskā krīze - nu var būt tiem tur Rīgā! Mazie Videmnieki turas braši un prieks par viņiem !

Viesojoties bērnu dārzā notika arī savstarpēji ieinteresēta domu apmaiņa par lauku bērnu dārzu specifiku un stickme.lv produkcijas piemērotību šiem apstākļiem. Paldies bērnu dārza audzinātājām par izpratni un lietišķajiem ieteikumiem.

Stickme.lv turpinās apmeklēt Latvijas bērnu dārzus Janvārī pēc pēc konkursa "Zīlītes prieks Ziemassvētkos"noslēguma.

Priecīgus Ziemassvētkus visiem bērnu dārzu brašajiem audzēkņiem, darbīgajām audzēknēm un viņu radošajām audzinātājām vēl Stickme.lv komanda!!

Bēni Apmīļo sunīti

Komentāri

Pievienot jaunu komentāru