Informācija

Mūsu uzlīmes var pasūtīt mājas lapā atbilstīgi piedāvātajam uzlīmju skaitam.

Kolektīviem un tiem, kam nepieciešami nestandarta pasūtījumi, uzlīmju skaitu iespējams variēt.

Uzlīmju teksta drukai tiek piedāvāti četri fontu varianti un trīs teksta krāsas. Lai redzamība no attāluma būtu labāka, apavu uzlīmju tekstu drukājam tikai melnā krāsā.

Sevišķi mazajiem bērniem, kuri vēl neprot lasīt, savas lietas atpazīt palīdzēs simboli – zīmējumi, kurus varat izvēlēties apģērbu un priekšmetu uzlīmēm. To dažādību  pakāpeniski centīsimies paplašināt.

Cenas un pasūtīšana

Piegādes izmaksas Latvijas teritorijā ir 2. 00 EUR.

Pasūtot uzlīmes mūsu mājas lapā, norādītajā e-pasta adresē Jūs saņemsiet priekšapmaksas rēķinu. Ja vēlaties rēķinu saņemt arī pa pastu, lūdzu ierakstiet to pasūtījuma komentāru sadaļā.

Pasūtījums tiek izgatavots 15 darba dienu laikā, kopš rēķina apmaksas.

Ja pasūtījums ir noformēts, bet samaksa nav saņemta, pasūtījums ir aktīvs 30 kalendārās dienas. Pēc tam tas tiks anulēts.

Kolektīviem un nestandarta pasūtījumiem, pieprasot uz adresi pasutijumi [at] stickme [dot] lv, tiek izsūtītas cenu lapas. Šīs uzlīmes tiek pasūtītas, aizpildot pasūtījuma veidlapu un nosūtot to uz pasutijumi [at] stickme [dot] lv.

Vienmēr esam gatavi izskatīt arī citas jūsu vēlmes vai sadarbības iespējas, tādēļ rakstiet uz info [at] stickme [dot] lv vai zvaniet 29479045

Uzlīmju īpašības

Visas uzlīmes ir gaismas un mitrumizturīgas.

Piegludināmās uzlīmes kopā ar apģērbu var  mazgāt arī veļas mašīnā attiecīgo apģērbu mazgāšanai paredzētajos režīmos. Uzlīmju izturība ir pārbaudīta un atbilstīga Apvienotās Karalistes mazgāšanas testam BS5742.

Priekšmetu uzlīmes var līmēt uz jebkura materiāla, kuru nav paredzēts mazgāt automātiskā mazgāšanas režīmā.

Apavu uzlīmes kopā ar aizsargplēvi ir noturīgas arī pret kājas radīto siltumu un berzi.

Lietošana

Piegludināmās apģērbu uzlīmes

1. Noņemiet uzlīmi no pamatnes,
novietojiet to vajadzīgajā vietā
uz sausa apģērba ar tekstu uz augšu.
2. Ar 130 -170 grādu C sakarsētu gludekli (temperatūras regulators stāvoklī vidējs vai vilna) bez tvaika lietošanas 10 – 15 sekundes uzmanīgi uzspiediet uzlīmei.
3. Gludekli nekustiniet.
4. Ļaujiet uzlīmei atdzist.
5. Atkārtojiet 2., 3. un 4. vēl divas rezies.

Līmējot uzlīmi uz plāniem audumiem, starp gludekli un uzlīmi lietojiet gludināmo audumu. Vēlams apģērbu mazgāt ne ātrāk par 12 stundām.

Priekšmetu uzlīme

Noņemiet uzlīmi no pamatnes papīra un pielīmējiet savām personīgajām lietām. Uzlīmes nav piemērotas mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā.

 

Apavu uzlīmes

Apavu uzlīmēm ir stingrs līmes pamata slānis, lai uzlīme apavu iekšpusē labi turētos. Sekojiet, lai līmējamā virsma apavos būtu tīra un sausa.

Noņemiet uzlīmi no pamatnes un uzmanīgi ielīmējiet vajadzīgajā vietā.
Virsū uzlīmējiet caurspīdīgo pārklājumu, kas aizsargā uzlīmi pret pēdas iedarbību.