Dubults prieks - par pašu zīmētajām uzlīmēm

1. Augusts 2011 - 18:18

Vasaras brīvlaiks ierasti ir aktīvākais laiks bērniem. Laiks, kad aktīvākie veido jaunas idejas, sapņo par jauniem mērķiem un plāno nākamos rudens darbus.

StickMe.lv, sadarbojoties ar portālu Cālis.lv, aicina bērnus zīmēt savu vasaras stāstu un veidot jaunus piegludināmo uzlīmju zīmējumus gan sev, gan citiem. Stickme.lv izsludinātais konkurss domāts bērniem un jauniešiem, kas savu talantu grib atainot ne tikai uz papīra, bet arī uz sava un draugu apģērba, precēm vai apaviem.

“Šādu konkursu nolēmām rīkot, jo šobrīd ir vasaras brīvlaiks, kas, kā ierasts, ir darbīgākais laiks gadā. Šajā konkursā aicinām piedalīties visus, kas vēlas sevi izcelt un parādīt savu zīmēšanas talantu. Uzlīmes sniegs gandarījumu autoram un uzlabos ne tikai paša lietas, bet tā arī palīdzēs Stickme.lv produkcijas tālākajā dažādošanā,” aicina StickMe.lv komanda!

Zīmētos darbus par tēmu “Manas vasaras piedzīvojums” jāiesūta līdz 1.septembrim, adrese: Valmiera, Purva 12a , LV - 4201 ar atzīmi „stickme.lv konkurss’ vai elektroniski - info [at] stickme [dot] lv ar norādi “konkurss” (vēlams jpg. , bet var būt arī citā formātā). Visinteresantāko zīmējumu autori saņems pilnu uzlīmju komplektu skolai vai bērnu dārzam ar paša veidotiem zīmējumiem un interesantas pārsteiguma balvas.

Vairāk informācijas:
www.stickme.lv
Purva iela 12a, Valmiera, LV - 4201
Tel.: 29454245, 25926355

Komentāri

Pievienot jaunu komentāru